Planinski pohod ml. planincev na Smrekovec

Nedelja, 24. 3. 2019, 8.00, parkirišče cerkve Sv. Andrej Bele Vode.

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Šoštanj, 20. 3. 2019

VABILO

Spoštovani planinci in starši!

V nedeljo, 24. 3. 2019, se bomo odpravili na drugi planinski pohod v tem šolskem letu – Smrekovec. Leži na 1577 m nadmorske višine in je najvišji vrh Šaleške doline. Spada v vzhodno pogorje Kamniško Savinjskih Alp, čeprav se po kamninski sestavi močno razlikuje od glavnega gorstva. Nastal je kot podvodni vulkan.

Ob 8. uri se bomo dobili na parkirišču pred cerkvijo Sv. Andreja v Belih vodah. Nato se bomo odpeljali do vasi pod kmetijo Sp. Brložnik, od koder se bomo povzpeli po planinski poti na vrh Smrekovca. Na poti nazaj se bomo ustavili v Domu na Smrekovcu, kjer se bomo odpočili in po želji okrepčali z dobrotami, ki jih ponujajo.

Predlagam primerno opremo; topla oblačila, visoke čevlje z narebrenim podplatom, nahrbtnik, topla pijača, prigrizki, lahko tudi pohodne palice.

Mentorica: Mateja Čokelc

 :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

Učenec ________________________ iz ________ razreda se bo izleta udeležil .

Št. udeležencev: ______.

 

Podpis staršev:

 

(Skupno 79 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Planinci. Zaznamek za trajno povezavo.