Področno prvenstvo v košarki za st. dečke

Sreda, 5. 12. 2018, 12.00, OŠ Mozirje. Odhod 10.45. 1. mesto.

Ekipa OŠ KDK Šoštanj je na  Področnem prvenstvu v košarki za starejše dečke osvojila 1. mesto in se tako uvrstila v Četrtfinale košarkarskega Superšolarja (državno prvenstvo). V polfinalu so premagali OŠ Nazarje, v finalu pa OŠ G. Šiliha Velenje.

Ekipa OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj: Jaka Miklavžina, Sebastjan Turinek, Jaka Hribar, Aljaž Supovec, Tadej Ovčar, Žiga Miklavžina, Teo Plank, Jan Novak, Jošt Menih Dokl, Klemen Nahtigal, Aljoša Pečnik, Vasja Volk.

Trener: Tomaž Herman, prof.

RAZPORED PODROČNEGA TEKMOVANJA

V KOŠARKI ZA STAREJŠE DEČKE

Tekmovanje bo potekalo v SREDO, 5.12.2018, ob 12.00 v telovadnici OŠ MOZIRJE.  Na tekmovanje so se uvrstile 4 ekipe, ki bodo igrale po križnem sistemu.

SKUPINA A SKUPINA B
KDK ŠOŠTANJ MOZIRJE
GUSTAV ŠILIH NAZARJE

 

RAZPORED TEKEM

IGRIŠČE – OŠ MOZIRJE 5.12.2018
12.00 KDK ŠOŠTANJ : NAZARJE
12.45 GUSTAV ŠILIH : MOZIRJE
13.30 PORAŽENCA ZA 3. MESTO
14.15 ZMAGOVALCA ZA 1. MESTO

 

PRAVILA TEKMOVANJA: V ekipi je lahko največ 12 igralcev.  Igralni čas je 3 × 7 minut grobe igre (URA SE USTAVI PRI MENJAVAH, PROSTIH METIH IN TIME OUT-IH). Podaljšek traja 2 minuti čiste igre. V prvi tretjini igra ekipa A, v drugi ekipa B in v tretji mešana ekipa. Trener označi ekipe 5 minut pred začetkom tekme.

Dodatne informacije lahko preberete v reviji ŠPORT MLADIH, INFORMATOR 2018/2019.

Vodja tekmovanja STANKO BOŽIČEVIČ.

EKIPO PRIJAVITE VODJI TEKMOVANJA, VSAJ 15 MINUT PRED ZAČETKOM TEKMOVANJA.

Na četrtfinalno tekmovanje se uvrstita prvi dve uvrščeni ekipi.

Športna zveza Velenje

Strokovna sodelavka:

Katka Geršak

 

(Skupno 16 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Košarka. Zaznamek za trajno povezavo.