Medobčinsko tekmovanje v nogometu – predtekmovanje

Ponedeljek, 1. 10. 2018, Rdeča dvorana Velenje, odhod 12.50.

Zadeva: MEDOBČINSKO TEKMOVANJE V NOGOMETU za starejše učence – predtekmovanje

Ekipa šole: Sebastjan Turinek, Klemen Nahtigal, Aljaž Supovec, Blaž Pusovnik, Ožbej Kavšak, Teo Plank, Elmir Avdić.

Tekmovanje bo potekalo 1.10. 2018 (ponedeljek) v Rdeči dvorani v Velenju. Odhod izpred parkirišča pred športno dvorano je ob 12.50. Predviden prihod iz tekmovanja okrog 16.00 (parkirišče OŠ KDK Šoštanj).

Vodja ekipe: Marko Novak, prof.

VRSTNI RED

A SKUPINA: 1. Gustav Šilih 2. Bratov Letonje 3. Anton Aškerc

B SKUPINA:  1. Šalek  2. KDK Šoštanj  3. Gorica 4. Livada

V finale medobčinskega tekmovanje so se uvrstile ekipe: Gustav Šilih, Bratov Letonje, Šalek in KDK Šoštanj. Tekmovanje bo v četrtek 6.10.2018 ob 14.00 uri v Rdeči dvorani Velenje.

Športna zveza Velenje
Strokovna sodelavka
Katka Geršak

RAZPORED MEDOBČINSKEGA TEKMOVANJA V MALEM NOGOMETU ZA STAREJŠE DEČKE – predtekmovanje

Tekmovanje bo potekalo v SREDO, 26. 9. 2018 – skupina A in PONEDELJEK, 1. 10. 2018 – skupina B v Rdeči dvorani. Prijavljenih je 7 ekip, ki so bile razdeljene v 2 skupini in sicer:

15.35 GORICA : ŠALEK

V ekipi je lahko največ 10 igralcev in vratar. V igri nastopajo 4 igralci v polju in vratar. Igralni čas je 2×10 minut (po dogovoru lahko tudi 2 × 8 min) s 5 minutnim odmorom med polčasoma. Ekipa, ki igra zaporedni tekmi ima 5 minut odmora.

Zmagovalna ekipa dobi tri točke, v primeru neodločenega rezultata vsaka ekipa po eno točko, poraz pa pomeni 0 točk. O končni uvrstitvi odloča osvojeno število točk. Če ekipi ali več ekip zberejo enako število točk o višje uvrščeni ekipi odločajo naslednji kriteriji: