Dobrodelni Skazin tek

Nedelja, 23. 9. 2018, 9.00, Mestni stadion Velenje.

OBVESTILO STARŠEM !

Sporočamo vam, da je zaradi slabega vremena 3. dobrodelni Skazin tek –  OTROK OTROKU prestavljen na nedeljo, 23. 9. 2018 s pričetkom ob 9. uri na Mestnem stadionu v Velenju.

Vabimo vas, da se v čim večjem številu skupaj z otroki teka udeležite in tako pomagate. Sredstva se zbirajo za počitnice otrok iz rejniških družin v Celjski regiji. Prijavnino za otroke naše šole je poravnala Občina Šoštanj. Pri registraciji vsak otrok prejme vrečko s presenečenji in majico, ki jo obleče za tek.

Dogodka se bosta udeležila tudi slovenska olimpijca, Lucija Polavder in Primož Kozmus, za dobro zabavo po teku pa bosta poskrbela fanta skupine BQL.

Lep pozdrav!

mag. Majda Zaveršnik Puc,