Ekskurzija 6. r.

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Šoštanj, 14. 9. 2018

Spoštovani starši,

na 1. roditeljskem sestanku smo Vam predstavili program ekskurzije na Vrhniko in v Postojnsko jamo. Ker starši niste izrazili pripomb, bomo ekskurzijo izpeljali 25. 9. 2018. Učenci v šolo pridejo ob običajni uri (7.45). Malice in kosila bodo za ta dan odjavljeni, zato naj imajo hrano in pijačo s sabo (ne preveč sladkarij).

V Postojnski jami zaključimo okrog 16. ure, tako da je predvidena vrnitev pred šolo med 18. in 19. uro.

Skupna cena ekskurzije je 25,86 €. Ministrstvo za šolstvo za vsakega otroka prispeva 4 €, 3 € na učenca pa črpamo  iz našega šolskega sklada. Končna cena na učenca znaša torej 18,86 € in jo boste poravnali na septembrski položnici, ki jo dobite oktobra.

Prosim, da se tudi vi z otroki pogovorite o primernem obnašanju na ekskurziji in o tem, da morajo upoštevati navodila in opozorila učiteljev in ostalih vodnikov.

Prijazen pozdrav

Razredniki 6. razredov