5. r.: Kolesarski izpit – praktična vožnja

Petek, 15. 6. 2018.

Obvestilo za starše petošolcev!

V petek, 15.6.2018, imajo petošolci kolesarski izpit (praktično vožnjo). Zjutraj morajo kolesa pripeljati v šolsko kolesarnico. Vsako kolo naj ima ključavnico, da jih bodo učenci lahko zaklenili. Učenci naj ne pozabijo na kolesarske čelade.

S praktično vožnjo začnejo okrog osmih. Po opravljeni vožnji nadaljujejo s poukom po urniku oziroma z dnevom dejavnosti. Učenci se po končanem pouku še ne smejo sami s kolesom peljati domov, zato starši poskrbite za varen prevoz otrok in koles.

Če imate še kakšno vprašanje v zvezi z izpitom, ga posredujte razredničarki preko učenca ali po e-asistentu.

Lep pozdrav,

razredničarke petošolcev

(Skupno 15 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih. Zaznamek za trajno povezavo.