Zaključna prireditev regijskega natečaja “Naravne in druge nesreče – Številka za klic v sili 112”

V četrtek, 12. aprila 2018, je bila v Celju, na Poklicni gasilski enoti, zaključna prireditev regijskega natečaja »Naravne in druge nesreče – Številka za klic v sili 112«. Prireditve se je udeležila prvošolka podružnične šole Topolšica Zala Ločan (mentorica Maja Strmecki Rožič), katere likovno delo je bilo pohvaljeno.
Cilj natečaja »Naravne in druge nesreče – Številka za klic v sili 112« je, da mlade, njihove starše, vzgojitelje in učitelje ozavestijo oziroma informirajo o enotni evropski številki za klic v sili 112 in njeni pravilni uporabi, ko potrebujejo nujno medicinsko pomoč, pomoč gasilcev, nujno veterinarsko pomoč, pomoč gorskih, jamarskih in drugih reševalnih enot in policije.

Maja Strmecki Rožič, prof.

(Skupno 1 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih. Zaznamek za trajno povezavo.