Zaključna prireditev regijskega natečaja “Naravne in druge nesreče – Številka za klic v sili 112”

V četrtek, 12. aprila 2018, je bila v Celju, na Poklicni gasilski enoti, zaključna prireditev regijskega natečaja »Naravne in druge nesreče – Številka za klic v sili 112«. Prireditve se je udeležila prvošolka podružnične šole Topolšica Zala Ločan (mentorica Maja Strmecki Rožič), katere likovno delo je bilo pohvaljeno.
Cilj natečaja »Naravne in druge nesreče – Številka za klic v sili 112« je, da mlade, njihove starše, vzgojitelje in učitelje ozavestijo oziroma informirajo o enotni evropski številki za klic v sili 112 in njeni pravilni uporabi, ko potrebujejo nujno medicinsko pomoč, pomoč gasilcev, nujno veterinarsko pomoč, pomoč gorskih, jamarskih in drugih reševalnih enot in policije.

Maja Strmecki Rožič, prof.

Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih. Zaznamek za trajno povezavo.