Državno tekmovanje: Zdrav dih za navdih

Društvo Pljučnih in alergijskih bolnikov Slovenije je letos že devetnajstič organiziralo državno tekmovanje: Zdrav dih za navdih. Učenci so sodelovali z različnimi prispevki. Z naše šole je kar 32 učencev sedmih, osmih in devetih razredov sodelovalo pri natečaju. Posebno priznanje oziroma trstiko pa so si prislužili:
–    bronasto priznanje: Tjaša Kotnik, Lija Neja Dobovšek, Tjaša Todić, Nika Bricman, Ajlina Velić, Vida Volk, Neža Turinek, Anja Grudnik, in Lara Ostervuh
–    srebrno priznanje: Zala Katanec
–    zlato priznanje pa: Živa Brvar, Neža Flis, Teja Rožič, Patricija Venta, Maja Klančnik, Sara Pirečnik, Maja Potočan, Livija Štakne, Denis Balant in Dominika Rak.

Vsi nagrajeni so povabljeni 12. maja 2018 na zaključno prireditev na Srednjo zdravstveno šolo v Ljubljano.
Rezultati tekmovanja so pripeti na vratih naravoslovnega kabineta.

Vsem sodelujočim in predvsem nagrajencem se za uspešno opravljeno delo zahvaljuje mentorica Danica Švarc.

Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih, Natečaji. Zaznamek za trajno povezavo.