ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA ANGLEŠČINE V 9. RAZREDU

Na naši šoli je 17. novembra potekalo šolsko tekmovanje, ki se ga je udeležilo 25 devetošolcev. Bronasto priznanje je osvojilo kar 17 učencev (Brina Miklavžina, Vesna Žnidar,  Eneja Paradiž,  Kaja Urbanc,  Lejla Softić, Matic Ravnikar,  Taja Rudolf,  Nadja Stropnik,  Naja Kofler,  Lara Lah, Val Jarh, Sinja Kortnik,  Tjaš Paradiž,  Laura Penšek Kozmelj, Tim Sešel, Melani Anželak, Tara Golob), 5 učenk pa bo v četrtek, 18. 1. 2018, tekmovalo na območnem tekmovanju in se bodo trudile uvrstiti na državno tekmovanje. Na območno tekmovanje so se uvrstile naslednje učenke:
Brina Miklavžina, 9.b
Vesna Žnidar, 9.b
Eneja Paradiž, 9.b
Kaja Urbanc, 9.b
Lejla Softić, 9.c

Za dosežek vsem iskreno čestitamo in želimo veliko uspeha na nadaljnjem tekmovanju!

                                 Učiteljice angleškega jezika

(Skupno 2 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih. Zaznamek za trajno povezavo.