Planinski izlet mlajših – Logarska dolina

Nedelja, 18. junij 2017, 7.00 izpred šole.

Spoštovani planinci in starši!

V nedeljo, 18. 6. 2017, se bomo odpravili še na zadnji planinski pohod v tem šol. l. Z avtobusnim prevozom se bomo ob 7. uri izpred šole odpeljali do Logarske doline.

Pot bomo pričeli v Logu in se po sprehajalni poti povzpeli do njenega zatrepa pri slapu Rinka. Tam se bo pričel bolj planinski del našega izleta in sicer se bomo povzpeli na krnico Okrešelj, kjer stoji planinski dom na Okrešlju. Po počitku se bomo do parkirišča pod slapom Rinka spustili po isti poti.

Obvezna oprema: visoki čevlji z narebrenim podplatom, nahrbtnik, osvežilna pijača, prigrizki, sončna krema, lahka športna oblačila. Predviden čas hoje je od 4 do 5 ur.

Cena avtobusnega prevoza: 12 € za odrasle in 6 € za otroke.

Zaradi lažje organizacije izleta vas tokrat prosim, da svojo prijavo s številom udeležencev oddate po sms-u oz. pokličete na tel. št. 031/215-856 (Mateja).

Ta vnos je bil objavljen v Planinci. Zaznamek za trajno povezavo.