Nagradni izlet – “Varujmo in ohranimo Šaleško dolino” in “Odpadek naj ne bo samo odpadek”

Sreda, 21.6.2017

Medobčinska zveza prijateljev mladine Velenje organizira nagradni izlet – v Pivko za učence, ki so sodelovali in bili nagrajeni v projektu »Varujmo in ohranimo Šaleško dolino« in »Odpadek naj ne bo samo odpadek«.

Nagrajeni učenci so:

• Manca Nahtigal, Enja Tonkli, Helena Klavž, Neža Menih Dokl, Ajda Stropnik in Nika Andrejc Sevčnikar iz 8. c.
  • Aljaž Goršek, Gašper Goršek, Žan Hleb, Tjaša Kotnik, Rok Marinšek in Ambrož Sovič iz 6. a.
  • Jaka Koželjnik, Amra Huremović in Livia Štakne iz 6. b.
  • Kimi Vasle Starič in Domen Zupan iz 6. c.
  • Jana Stergar, Lara Stergar, Nika Bricman in Sara Kotnik iz 6. d.

Izlet bo v sredo, 21. junija 2017.

Odhod izpred šole bo ob 8. 15.  Učenci pridejo v šolo ob 8.05.

Program:

• Ogled Parka vojaške zgodovine Pivka
  • Ogled Eko-muzeja Pivških presihajočih jezer

Povratek bo predvidoma okrog 16.00 ure.

Izlet je brezplačen, za malico poskrbi vsak sam. Otroci naj imajo s seboj sendviče in sok. Naj bodo tudi primerno obuti in oblečeni.

Vodji projekta:

Danica Švarc in Anica Pudgar