Muzikal Čarovnik iz Oza

oz24Kulturni dom Velenje, ponedeljek, 5. 6. 2017, 17.00.

V ponedeljek, 5. 6. 2017, se bomo z muzikalom Čarovnik iz Oza, ponovno predstavili v KD Velenje.

Dopoldan bo predstava namenjena OŠ v Velenju.
Popoldan, ob 17. uri, pa vse vas, vaše otroke, prijatelje…, vljudno vabim, da se nam pridružite v čim večjem številu.
Želimo si, da nam s skupnimi močmi uspe napolniti dvorano!

Lep vikend!

Mentorice: Petra, Polona, Ana, Metka, Tjaša, Klementina, Saša, Joca

V ponedeljek, 5. 6. 2017, bo v Kulturnem domu Velenje ob 17. uri predstava Čarovnik iz Oza, ki so jo pripravili učenci in mentorji OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj.

Cena vstopnice je 5 €, dvignete jih lahko na šoli pri pomočnici ravnateljice Jožici Andrejc ali v Kulturnem domu Velenje pred predstavo.

Z zbranim denarjem bomo poravnali stroške predstave, ostalo bo prejel Šolski sklad OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj.

Doroteja strašilo, pločevinko in lev iščejo svoje vrline, ki jih nevede že nosijo v sebi. Bližina prijatelja pa velikokrat pripomore, da se najdemo in poletimo!

S petjem in plesom naših 133 nastopajočih boste sigurno poleteli tudi vi in se spomnili, kaj vse lahko storimo, če imamo ob sebi nekoga, ki verjame v nas!

HVALA

Šoštanj, 30. 5. 2017

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj
Koroška cesta 7
3320 Šoštanj

VABILO

Spoštovani!

V ponedeljek, 5. 6. 2017, vas želimo ob 17. uri popeljati v čudežno deželo Čarovnika iz Oza, kjer vas bo 130 naših učencev zabavalo s petjem in plesom.
Vljudno vabljeni v popoldanskem času v Kulturni dom Velenje.

Veselimo se srečanja z vami!

nastopajoči in ravnateljica mag. Majda Zaveršnik Puc

(1. objava: 16. 5. 2017, 11.09)

Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih, Informacije staršem. Zaznamek za trajno povezavo.