Področno tekmovanje v odbojki za mlajše deklice

Četrtek, 25. 5. 2017, 12.00 OŠ Mozirje.

Ekipa deklic: Katja Robida, Nejla Cerić, Tjaša Stropnik, Lara Ostervuh, Eva Javornik, Kaja Andrejc, Livia Štakne, Karin Napotnik, Neža Flis, Urša Sevčnikar, Klara Bricman.

Mentor: Boris Plamberger, prof.

RAZPORED PODROČNEGA TEKMOVANJA V ODBOJKI ZA MLAJŠE DEKLICE

Tekmovanje bo potekalo v ČETRTEK, 25.05.2017, OB 12.00 na OŠ MOZIRJE. Sodelujejo 4 ekipe, ki bodo igrale po križnem sistemu.

SKUPINA A SKUPINA B
KDK ŠOŠTANJ MOZIRJE
GUSTAV ŠILIH LJUBNO

RAZPORED TEKEM

OŠ NAZARJE
IGRIŠČE 2 – 25.5.2017
12.00 KDK ŠOŠTANJ : LJUBNO
12.30 GUSTAV ŠILIH : MOZIRJE
13.00 PORAŽENCA ZA 3. MESTO
13.30 ZMAGOVALCA ZA 1. MESTO

PRAVILA TEKMOVANJA:

V ekipi je največ 12 igralk. Igra se na dva dobljena niza do 25 osvojenih točk, oziroma tretji set samo do 25 osvojenih točk z najmanj dvema točkama razlike. Ob enakem številu točk dveh ali več ekip se vrstni red določi na podlagi števila osvojenih točk, količnika nizov ali količnika točk.

Dodatne informacije lahko preberete v reviji ŠPORT MLADIH, INFORMATOR 2016/2017.

ROK ZA PRIJAVO – SREDA, 24.5.2017, preko spletne aplikacije.

Šole prijavljajo svoje tekmovalce na področna tekmovanja preko spletne aplikacije »Šolska športna tekmovanja in prireditve«. V primeru zamude prijavnega roka, šola ne bo mogla sodelovati na tekmovanju.

Vodja tekmovanja je STANKO BOŽIČEVIČ.

Športna zveza Velenje

Strokovna sodelavka:

Katka Geršak

Ta vnos je bil objavljen v Odbojka. Zaznamek za trajno povezavo.