Šola poje, Šoštanj poje

Torek, 2. 2. 2016, 17.00, avla.

SoSoPoje2016

Nastopili so:

Mladinski pevski zbor OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj, zborovodkinja Metka Berk, korepetitor Klementina Rednak Mežnar

MePZ DU Šoštanj, zborovodkinja Metka Atelšek

ŽePZ Lokovica, zborovodkinja Simeona Strahovnik

MoPZ Lokovica, umetniški vodja Vesna Pirečnik

Oktet TEŠ, umetniški vodja Blanka Rotovnik

Moški lovski zbor Smrekovec, umetniški vodja Vesna Pirečnik

MoPZ KUD Ravne, zborovodkinja mag. Tea Plazl

MePZ Skorno, umetniški vodja Vesna Pirečnik

Otroški pevski zbor Mravljice OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj, zborovodkinja Alenka Grabner

Združena Otroška pevska zbora OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj in POŠ Topolšica, zborovodkinji Metka Berk in Mojca Šabec

MePZ Svoboda Šoštanj, zborovodkinja Anka Jazbec

Vrtec Šoštanj, zborovodkinja Tina Slatinek, korepetitorji: Andreja Komar, David Slatinek, Rok Rednak

ŠOLA POJE, ŠOŠTANJ POJE

Spoštovani starši!

V torek, 2. 2. 2016, vas vabimo na prireditev Šola poje, Šoštanj poje. To je že tradicionalna prireditev, na kateri sodelujejo tudi pevci šolskih zborov. Pričela se bo ob 17.00 (avla šole). Pevci OPZ Topolšica, OPZ centralne šole se bodo zbrali v glasbeni učilnici ob 16.00, pevci OPZ Mravljice (učenci 1. razredov) v učilnici 2. b razreda ob 16.30, pevci MPZ pa v učilnici geografije ob 16.30.

Vljudno vabljeni.

Zborovodkinje