IP Poskusi v kemiji – Dan odprtih vrat Fakultete za kemijo in kemijsko tehnologijo Univerze v Ljubljani

Torek, 29. 9. 2015. Odhod 11.15.

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

Šoštanj, 11. 9. 2015

OBVESTIL0

Spoštovani starši!

Preteklo leto je bilo za razvoj Fakultete za kemijo in kemijsko tehnologijo Univerze v Ljubljani prelomno. Prvič v zgodovini fakultete so vsi oddelki združeni pod eno streho, selitev v nove prostore pa pomeni tako za zaposlene kot študente velik korak na poti k raziskovalni in pedagoški odličnosti.

Ker želijo na fakulteti mlajši javnosti približati raziskovalno in pedagoško delo fakultete, 29. septembra 2015 organizirajo Dan odprtih vrat za osnovne šole.

Edini strošek ogleda,  je cena prevoza.

Na dan odprtih vrat, si bomo najprej, ob 13.00 uri, ogledali predavalnice, laboratorije in prikaz delovanja raziskovalne opreme. Obisk fakultete pa  bomo zaključili ob 15.00 uri, ko si bomo ogledali še Noč znanstvenic in znanstvenikov, kjer ne bo manjkalo zanimivih kemijskih poskusov.

S podpisom potrdite, da otroku dovolite udeležbo na Dnevu odprtih vrat za osnovne šole in da ste se z njim pogovorili o vedenju ter upoštevanju vseh dogovorov in navodil.

Hvala za razumevanje!

Učiteljica izbirnega predmeta – poskusi v kemiji:

Marica Rožič

—————————————————————————————————————–

Dovoljujem, da se moj otrok _________________________________________

iz ___________ razreda udeleži organiziranega Dneva odprtih vrat v Ljubljano.

Starši s svojim podpisom zagotavljamo, da smo se s svojim otrokom pogovorili o vedenju in s potrjujemo, da se zavedamo odgovornosti.

Podpis staršev: